Festmények és grafikák Tételek száma: 431
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1615915
10193
301
Kozma Lajos (1884-1948): A múlt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 20,5×17,5 cm 1618225
10194
301
Kónya Zoltán (1891-?): Emlékezésül, Popelka János műszaki főtanácsos úrnak. Vegyes technika, papír, jelzett, 17×24 cm. 1568537
10195
301
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm 1598068
10196
301
Krajcsirovits Henrik (1929-2007) : Napraforgó. Színes linó, papír, jelzett, 48×39 cm 1383685
10197
301
Krón Béla (1884-1965): Hamburg. Rézkarc, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 9×13,5 cm 1604736
10198
301
Kun Beáta (1991-): Csak utánad. Szén, papír, jelzett, 30x42 cm 1604734
10199
301
Kun Beáta (1991-): Nő kalapban. Akvarell, papír, jelzett, 30x42 cm 1616582
10200
301
Láng Rudolf (1904-1991): Sárospatak. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×27 cm 1616480
10201
301
Lossonczy jelzéssel: Ókori emlékek. Kollázs, falemez, sérült, 60×73 cm 1614581
10202
301
11000
Lossonczy Tamás (1904 -2009): Játékos formák, színes szita, papír, jelzett, 77/110, 59,5 x 49 cm 1614586
10203
301
11000
Lossonczy Tamás (1904 -2009): Játékos formák. Színes szita, papír, jelzett, 87/110, 59,8 x 49 cm 1581483
10204
301
Marich Géza (1913-1985): Erdei tó. színezett rézkarc, jelzett, 29,5×37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft