Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. Bp., 1937, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.
XII. Pius élete és válogatott beszédei
Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
Directorium seu ordo officii divini peragendi iuxta ritum breviarii et missalis romani. In usum diocesium Hungariae. Bp., 1951, Magyar Katolikus Püspöki Kar, 92 p. Kiadói papírkötés, latin nyelven.
Szabó Imre: Ismerd meg magad. A Budapest-Fasori templomban 1931. szept. 20-tól nov. 1-ig elhangzott 14 beszéd és szabadelőadás.+ Mi Atyánk. Tiz meditáció. Bp., 1926-1931, Szerzői kiadás-Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt, 160+79 p. Átkötött félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg, 1860, Friedrich Pustet. Aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, német nyelven./ Leather-binding, in German language.