Johann Emanuel Veith: Jesus meine Liebe. Ein gebetbuch för katholiken. Wien, é.n., Franz Riedl. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félbőr kötés, megviselt állapotban. a kötés táblák belseje és a védőlapok viseltesek, a címkép részben kijár, német nyelven./
Hal-leather-bindin, the cover is worn, the inside of the cover and the shieldpages damaged, the frontispiece is comming out, in poor condition, in german language.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Szellemi kincstár. Szerk.: Ihász Gilbert. 1-5. köt. [Bp.], é. n., Havi Füzetek Kiadóhivatala. Kopott, díszes vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.