1 600 Ft
Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg, 1860, Friedrich Pustet. Aranyozott egészbÅ‘r-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borÃtóval, volt könyvtári példány, német nyelven./ Leather-binding, in German language.