Das große Bilderlexikon der Antiquitäten. Szerk.: Bittner, Karel. Wien, 1976, Bertelmann Lexikon-Verlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Kepes György: A világ új képe a művészetben és a tudományban. Fordította Széphelyi F. György. Bp.,1979, Corvina Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Az elsüllyedt jelek I. A 20. századi magyar könyvillusztráció Magyarország határain kívül. Bp., 2003, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Társasága. Kiadói papírkötés.
Az én házam - Az én váram. Szerk.: Irsy László. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom 1. kötet. Bp.,(1933), Palladis. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával. Kiadói félvászon-kötés, leragasztott borítóval, de belül jó állapotban.
Unicus! A három kötetesre tervezett munkának csak ez a kötete jelent meg.
Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor bekötötték, az elülső borítón kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban.
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./
Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.
Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.