Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ex libris-szel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, Bp. Müller György könyvkötészete, fekete-fehér illusztrációkkal.
Uitz Béla kiállítása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévő művekből. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
"DOI" Dana Constantin&Marcel Bunea. Temesvár (Timisoara),2014,Muzeul de Artä Timisoara, 4 sztl. lev.+6 sztl.lev.+12 t.+6 sztl. lev.+12 t. Kiadói kartonmappa, román nyelven./ Paper folder, in Romanian language.
Ursula Paschke: Esteban Fekete. Werkverzeichnis der Druckgraphik II 1971-1981. Mülheim a.d. Ruhr, 1981, Edition Anonyma. Kiadói egészvászon, német nyelven./
Linen-binding, in German language.
Holler László: Színnel és vonallal. h.n., 2007, Szerzői kiadás, Winter Fair Kft. A könyv a 2001-ben megjelent "Rajzok-Írások" javított, bővített változata. Kiadói kartonált papírkötés.