Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 32

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
15473.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, Pátria Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.
15474.

A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, "Pátria" Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
15475.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, Pátria, 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15476.

A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, "Pátria", 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
15477.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói műbőr-kötés. Reprint!
15478.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.