Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 32

Móra Ferencné szakácskönyve. Budapest, 1947, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel.
15485.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
15486.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ. II. bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, foltos, bejegyzésekkel.
15487.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Éttermi zsebkönyv. Bp.,1966, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. Jó állapotban.
15488.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15489.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15490.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Frank Tivadar: Konyhakerti növények szántóföldi magtermelése. Bp., 1940, Pátria. 302 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
15491.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
15492.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schönfelder, Bruno: Welche Heilpflanze ist das? Deutsche Heil- und Giftpflanzen ihr Aussehen und ihr Wirken. Mit Mit 225 Abbildungen im Text und 8 Farbtafeln. Stuttg., 1941. Franckhsche,
15493.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15494.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Raoul Francé: Élet a termőföldben. Kerti séták. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
15495.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft