Marx-Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp., 1971, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Méret: 3,6x3 cm
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Borsod megye fejlődése a két kongresszus között. Szerk.: Kovács Mihály, Szabó János. Borsod IV. Miskolc, 1975, Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (800/086.) példány. Jó állapotban.