Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1385130
15855
296
Books: Minibooks
Szécsi Andor (szerk.): Magyarok az olimpiákon 1896-1972. Budapest, 1972, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott. 1384616
15856
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas. 1155565
15857
296
Books: Minibooks
In vino veritas Bookplates on Wine / Boros ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Numbered, only 200 copies / Sorszámozott! Csak 200 példány! 1384245
15858
296
Books: Minibooks
Andruskó Károly: Miniatűr ex librisek. Bp., 1974, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, számozott, kopott állapotban. 1330904
15859
296
Books: Minibooks
Ötven év. A Kossuth Nyomda reprodukciós üzemének jubileuma. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, készült 200 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban. 1384467
15860
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott. 1340999
15861
296
Books: Minibooks
Jewish bookplates from Hungary / Zsidó ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Sorszámozott, csak 200 pld! / Numbered, only 200 copies! 1155549
15862
296
Books: Minibooks
Master poster stamps and their artists / Artistische Reklamienmarken und Ihre Künstler. KÉtnyelvű minikönyv a levélzárókról. Sorszámozott, csak 200 pld! / Numbered, only 200 copies! 1155569
15863
296
Books: Minibooks
In vino veritas Bookplates on Wine / Boros ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Numbered, only 200 copies / Sorszámozott! Csak 200 példány! 1416183
15864
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1 cm. 1047405
15865
296
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1555041
15866
296
Books: Minibooks
Pécsi Antal: Pillanatok a Szalmás Piroska kórus életéből. Bp., 1972. Sorszámozott 32/400. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft