Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 416

Ossendowski: A Nap rabszolgái I-II. Kutatóutam a legsötétebb Afrikában. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval és gerinccel.
15935.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
34
Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos-kopottas gerinccel, egy kijáró lappal.
15936.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15937.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15938.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Krudy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 155+4 p. Első kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé foltos borítóval egyébként jó állapotban.
15939.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15940.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15941.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15942.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15943.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15944.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
S. Pohánka Margit: Enyém a csend. Vác, 1921. Szerzői, Papírkötésben. 95p. Kis szakadással
15945.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15946.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft