Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1560235
15995
296
Kisbán Kázmér: Német juhászkutya. h. n., 1996, Elek és Társa Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Leszármazási táblával. 1515321
15996
296
Ujváry Zoltán: Menyecske a kemencében. Világjáró palóc adomák és huncutságok. Budapest - Debrecen, 1986, Európa - Alföldi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1464238
15997
296
Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1515332
15998
296
Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombáink. Bp., 1955, Művel Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1515233
15999
296
Prinz Gyula: Európa városai. Pécs - Budapest, 1923, Danubia (Tudományos gyűjtemény 1.). Papírkötésben, jó állapotban. 1464241
296
Sassy Csaba: 28-as könyv. 3. köt. Miskolc, 1940, Fekete Pál és társai. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1515341
16001
296
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1556870
16002
296
Krausz Tivadar: Hazakutatás. avagy "Krausz elvtárs mi van a fiókban?" 1980-1990. Budapest, 1991, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány! 1440285
16003
296
Vörösmarty összes munkái. Rend.: Gyulai Pál. 7. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban. 1457402
16004
296
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban. 1457277
16005
296
Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban. 1576931
16006
296
Diethard Setzl: Spirituális Gyógyítás. Az atlantiszi kristályszebészek hagyománya nyomán 1. kötet. Az alapok. Bp., 2007, Bioenergetic Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft