5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Breviarium Romanum 3 kötete. Pars Hiemnalis, Verna, Autumnalis. Ratsibonae, Neo Eboraci & Cincinnati, 1898, Friderici Pustet. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, latin nyelven.