5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Adjutorium Nostrum in Nomine Domini seu Selecta Pietatis Exercitia. Tirnaviae (Nagyszombat), 1858, Sigismundi Winter,1 t. (acélmetszetes címképpel)+XIV+663 p.+4 t. (acélmetszetes egészoldalas illusztrációval.) Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, latin nyelven. Boldogfalvi és iványi Boltizár Miklós (?-1905) főszolgabíró címeres szárazpecsétjével.