Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világjárás hősei. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső kötéstábla belseje és szennylapon firka.