Fritz Ole: Az ismeretlen Szaharában. Fordította: Z. Tábori Piroska. A. Aschenborn rajzaival. A világ körül. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.