Könyvek: Vallás

Tételek száma: 55

Dr. (Heinrich) Kiepert: Bibel-atlas nach den neuesten und besten hülfsquellen. Szerk.: A. Lionnet. Bp., 1864, G.W.F. Müller. 1+2 p.+ 8 t. +51 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, sérült gerinccel, 6 színezett rézmetszetű térképpel, 2 rézmetszetű ábrával, néhol kissé foltos lapokkal, német nyelven./ Half-linenbinding, with rebound cover, with some little spotty on the pages, in German language.
15648.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15649.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. Petőfi Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
15650.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15651.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Rózsáskert szavalókönyv. Szerk. Dr. Tordai Ányos. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, szakadt borítóval.
15652.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Magyar József: Miért hallgat az isten? Presov-Eperjes, 1928, Szent Miklós Nyomda. Kiadói papírkötés.
15653.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bátori Sigray Pál: Emlékbeszéd Boldog Báthory László pálosrendi szerzetes zugligeti remete barlangjának ünnepélyes megnyitása alkalmával. Bp., 1911, Zugligeti Egyesület, 1 t.+16 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15654.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15655.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Császár István, Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957. (Szombathely), 2003, Brenner János Emlékhely Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
P. Kocsis Ödön OFM: A sümegi Szűz Mária története és csodái. Nagyatád, 1942, Benyák János és Fiai könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15657.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  A református Budapest. I. Templomok. Bp., 1940, Budapesti Református Vallásoktató Testület. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Csekey Sándor: Budapest reformációja. Budapesti Református Theológusok Kálvin János körének kiadványai II. Bp., 1938, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói tűzött papírkötés.
15658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Al-Quran. Díszes, kissé kopott gerincű műbőr kötésben, díszes kezdőlapokkal, az első néhány lap kijár.
15659.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft