XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, a kötése sérült, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Schnattner Szigfrid: Tanár szem, diák szív. (Szerzetestanár jegyzetei.) Bp., 1940, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé viseltes borítóval, ex libris bejegyzéssel.
Kempis Tamás négy könyve Jézus Krisztus követéséről. Fordította Sujánszky Antal. Buda-Pest, 1844. Emich Gusztáv. 253p. Félvászon kötésben, megviselt állapotban.