Alkonyi László: Tokaj - Dűlőmitológia. Az angol fordítás Lengyel Péter munkája. h.n., 2004, Spread Bt. (Borbarát.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven. Jó állapotban./ László Alkonyi: Tokaj. The Myth of Terroir. Linen-binding, in paper cover, in good condition, with Hungarian and English language.
Banse, Ewald: Der arabische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 278.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Fremdenführer von Florenz und seiner Umgebung. Florenz, 1914, Francesco Pineider. 50. kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a fűzés erőssen meglazult, és a könyvtest elvált a borítótól, térképpel illusztrálva, német nyelven./
Paperbinding, in German language, in poor condition.
Frankfurt a. M. und der Taunus. Griebens Reisebücher 31. Berlin, 1903, Albert Goldschmidt. Kiadói papírkötésben, térképekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language, in good condition.
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. /
Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.
Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./
Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.