https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 145

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., [1945], Hornyánszky. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
15012.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., [1945], Hornyánszky. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Grailich, Andreas: Moson vármegye leírása. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Horváth Gergely Krisztián. Győr, 2004. Kiadói papírkötés, két kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
15013.

Grailich, Andreas: Moson vármegye leírása. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Horváth Gergely Krisztián. Győr, 2004. Kiadói papírkötés, két kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartlebens Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartlebens Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Ninth edition. Paperbinding, with damaged spine, but the binding is okay, with black and white illustrations, with maps, but without map of Vienna, in German language.
15014.

Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartleben's Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Ninth edition. Paperbinding, with damaged spine, but the binding is okay, with black and white illustrations, with maps, but without map of Vienna, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
15015.

Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép kiszakadt.
15016.

Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép kiszakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Illustrated description of Hungary and its capital. Bp. é. n. Hornyánszky. 128 p. Igen gazdag képanyaggal. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, szecessziós díszekkel.
15017.

Illustrated description of Hungary and its capital. Bp. é. n. Hornyánszky. 128 p. Igen gazdag képanyaggal. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, szecessziós díszekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15018.

P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Johann Heinrich Schicker: Das Königreich Ungarn. Die Länder Oesterreich-Ungarns in Wort und Bild. Wien, 1998, Archiv Verlag. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szövegközti és egészoldals fekete-fehér és egy egészoldalas színes illusztrációkkal illusztrálva, s német nyelven. Reprint! /Leatherette-binding, in German language.
15019.

Dr. Johann Heinrich Schicker: Das Königreich Ungarn. Die Länder Oesterreich-Ungarns in Wort und Bild. Wien, 1998, Archiv Verlag. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szövegközti és egészoldals fekete-fehér és egy egészoldalas színes illusztrációkkal illusztrálva, s német nyelven. Reprint! /Leatherette-binding, in German language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.
15020.

Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, térképekkel illusztrált, térkép melléklettel. Emlékkiállításra szóló meghívóval.
15021.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, térképekkel illusztrált, térkép melléklettel. Emlékkiállításra szóló meghívóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
15022.

A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.
15023.

Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz