Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

Vegyes művészeti könyvek, 2 db:  Richard Friedenthal: Leonardo. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1980, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kuno Mittelstädt: Eugéne Delacroix. Berlin, 1974, Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
15414.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Böhm László: Zenei műszótár. Magyarázatokkal, kottapéldákkal, táblázatokkal és hangjegyírás-útmutatóval. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
15415.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15417.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15418.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15419.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15420.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15421.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15422.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15423.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gazdáné Olosz Ella: Kézimunkázók könyve. Bukarest, 1986, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
15424.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szőnyi István mappa. 12 db rézkarc-reprodukció. Budapest, 1978, Corvina. Papírmappa, kopottas állapotban.
15425.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft