P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500006/P-Brestyanszky-Ilona-Kovacs-Margit-Bp-1979-Corvina--Kepzomuveszeti-Alap-Kiadovallalat~II1553101
1553101
15420
295
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
: vörös_iván