https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vienna and Budapest on the edge of the centuries. 1870-1920. Szentpétervár, 2005, Slavia Publishing House. Kiadói papírkötés, orosz nyelven. / Paperbinding, in Russian language.
15390.

Vienna and Budapest on the edge of the centuries. 1870-1920. Szentpétervár, 2005, Slavia Publishing House. Kiadói papírkötés, orosz nyelven. / Paperbinding, in Russian language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:  Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.  Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.  Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés. Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven. Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
15391.

Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db: Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés. Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés. Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés. Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven. Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Lovis Corinth 1858-1925. Leipzig, [1956], E.A.Seemann. Kiadói papírkötés, német nyelven./Paperbinding, in German language.
15392.

Lovis Corinth 1858-1925. Leipzig, [1956], E.A.Seemann. Kiadói papírkötés, német nyelven./Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bernardo Bellotto genannt Canaletto. Leipzig, 1957, E.A.Seemann. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15393.

Bernardo Bellotto genannt Canaletto. Leipzig, 1957, E.A.Seemann. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15394.

Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15395.

Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikalojus Konstantinas Ciurlio: Sonatos ir fugos. Vilnius, 1980, Vagos. Litván festő műveinek reprodukciói papír mappában.
15396.

Mikalojus Konstantinas Ciurlio: Sonatos ir fugos. Vilnius, 1980, Vagos. Litván festő műveinek reprodukciói papír mappában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Unsere meerumschlungene Nordmark. Ein Heimatbuch in Wort und Bild herausgegeben von Hermann Krumm und Fritz Stoltenberg I-II. Kiel, Verlag von Liplius & Tischer. Kiadói félvászon kötés, jó állpaotban / half linen binding, good condition
15397.

Unsere meerumschlungene Nordmark. Ein Heimatbuch in Wort und Bild herausgegeben von Hermann Krumm und Fritz Stoltenberg I-II. Kiel, Verlag von Liplius & Tischer. Kiadói félvászon kötés, jó állpaotban / half linen binding, good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
En el nombre. Peru, 1991. 1000 példányban megjelent ,művészeti album . 480p. / Peruvian art album, printed in 1000 copies.
15398.

En el nombre. Peru, 1991. 1000 példányban megjelent ,művészeti album . 480p. / Peruvian art album, printed in 1000 copies.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyarország művészeti emlékei, 2., 4. kötetek. Szerk.: Gerevich Tibor. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Budapest, 1938.-1939., Műemlékek Országos Bizottsága. Az első kötet hiányzik. A harmadik kötet nem jelent meg. Kiadói picit kopott félbőr egységes sorozatkötésben. Jó állapotban.
15399.

Magyarország művészeti emlékei, 2., 4. kötetek. Szerk.: Gerevich Tibor. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Budapest, 1938.-1939., Műemlékek Országos Bizottsága. Az első kötet hiányzik. A harmadik kötet nem jelent meg. Kiadói picit kopott félbőr egységes sorozatkötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth Henrik: Budapest Művészeti Emlékei. Magyarország Művészeti Emlékei II. Szerkeszti Gerevich Tibor. Budapest, 1938, Műemlékek Országos Bizottsága, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói némileg kopottas félbőr kötés. Töredék, csak második, kötet.
15400.

Horváth Henrik: Budapest Művészeti Emlékei. Magyarország Művészeti Emlékei II. Szerkeszti Gerevich Tibor. Budapest, 1938, Műemlékek Országos Bizottsága, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói némileg kopottas félbőr kötés. Töredék, csak második, kötet.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
A Nekcsei Biblia legszebb lapjai. Bevezetőt írta Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat írta Lévárdy Ferenc, a hasonmás kiadást gondozta és tervezte Szántó Tibor. Budapest - Washington, 1988, Helikon - Library of Congress. Tanulmányfüzettel (Dercsényi Dezső, Wehli Tünde és Levárdy Ferenc tanulmányai.) Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőtokban, jó állapotban.
15401.

A Nekcsei Biblia legszebb lapjai. Bevezetőt írta Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat írta Lévárdy Ferenc, a hasonmás kiadást gondozta és tervezte Szántó Tibor. Budapest - Washington, 1988, Helikon - Library of Congress. Tanulmányfüzettel (Dercsényi Dezső, Wehli Tünde és Levárdy Ferenc tanulmányai.) Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőtokban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz