Festmények és grafikák Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1568151
10012
295
14000
Balla jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, 60×80 cm 1571299
10013
295
14000
Balla jelzéssel: Patak az erdő szélén. Olaj, farost, keretben, 45×60 cm 1518793
10014
295
Balla jelzéssel: Napraforgók. Olaj, farost, keretben, 56×52 cm 1433855
10015
295
Balogh Csaba (?-): Kívül-belül. Olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm 1049869
10016
295
5500
Baranszky Emil László (1877-1941): A dinnyés kocsi, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×30,5 cm 1556500
10017
295
Baranszky Emil László (1877-1941): Parlament, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22,5×29,5 cm 1566887
10018
295
Barczi Pál (1933-2003): Gyári- munkásezredek a miskolci csatában. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1571319
10019
295
Barcsay jelzéssel: Dombok. Szén, papír, kis szakadással, üvegezett keretben, 27×47 cm 1565536
10020
295
Barcsay jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, felcsavarva, 50×79 cm 1565553
10021
295
Barcsay jelzéssel: Fekvő nő. Szén, papír, felcsavarva, 79×50 cm 1544082
10022
295
Barcsay Jenő (1900-1988): Tanulmány. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×22 cm 1564968
10023
295
11000
Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafora 1985, színes szitanyomat, papír, jelzett, számozott (88/300), üvegezett fa keretben, 44×38,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft