Barczi Pál (1933-2003): Gyári- munkásezredek a miskolci csatában. Rézk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/295/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500018/Barczi-Pal-1933-2003-Gyari-munkasezredek-a-miskolci-csataban-Rezkarc-papir-jelzett-20C3~II1566887
1566887
10018
295
Leírás: Barczi Pál (1933-2003): Gyári- munkásezredek a miskolci csatában. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
: vörös_iván