Festmények és grafikák Tételek száma: 449
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1565729
10156
295
Horváth jelzéssel: Női portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 42×28 cm 1550207
10157
295
Horváth jelzéssel: Tanilány rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm 1566443
10158
295
Illés jelzéssel: Tanya, olaj, fa, keretben, 9,5×16,5 cm 1543163
10159
295
Illés jelzéssel: Kacsák. Olaj, papír, szakadással, üvegezett keretben, 34×45 cm 1533761
10160
295
Ilosvai jelzéssel: Házak. Tempera, papír, felcsavarva, apró szakadással, 60×40 cm 1566891
10161
295
Imre István (1918-1983): Ifjú proletárok. Rézkarc, papír, jelzett, 21×31 cm 1568517
10162
295
Imre István (1918-1983): Játék a tóban, rézkarc, karton, jelzett, sérült, 29,5×38 cm 1550812
10163
295
Imre István (1918-1983): Ablakban. Rézkarc, vetemedett karton, jelzett, keretben, 32×26 cm 1497294
10164
295
34000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Fekvő akt. Olaj, karton, jelzett. Díszes fa keretben, 24,5×34,5 cm 1568498
10165
295
Iván Szilárd (1912-1988): Balaton, rézkarc, papír, jelzett, 30×39 cm 1569642
10166
295
Jándi jelzéssel: Templom torony. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×44 cm 1568101
10167
295
Jándi jelzéssel: Templom a völgyben. Olaj, vászon, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft