Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 444

Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15950.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers 1939-1945. Bp., Magyar Téka, 1945. Papírkötésben, jó állapotban.
15951.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karinthy Frigyes: Ballada a néma férfiakról. Az emberke tragédiája. Bp., é.n., 1946, Athenaeum, Uj Idők Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.
15952.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Schultz F.: Latin synomyikája. Középiskolák használatára. Magyarította Lévay István. Bp., 1876, Lampel R., 348 p. Korabeli félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissl kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
15953.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15954.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15955.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15956.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15957.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Francis Brett-Young: Med. univ. Dr. Bradley. Fordította Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15958.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Veres Péter. Számadás. Bp., 1948, Püski. Kiadói félvászon-kötés.
15959.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15960.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15961.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft