Schultz F.: Latin synomyikája. Középiskolák használatára. Magyarította Lévay István. Bp., 1876, Lampel R., 348 p. Korabeli félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissl kopott borítóval, kissé foltos lapszélekkel.