Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 444

15806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ifj. Hegedűs Sándor két munkája egybekötve:  A szerelem nevében és egyéb elbeszélések. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.  Bakony. Színmű 1 felvonásban. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva.  Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15807.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15808.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval, kissé kopottas gerinccel, a szennylap, előzéklap, a címoldal, és az azt követő oldal kissé szakadt.
15810.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15811.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Ifj. Hegedüs Sándor: Lángelmék árnyékában. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány. Jó állapotban.
15812.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ifj. Hegedűs Sándor: Az aranynap hazája. Bp., 1917, Singer és Wolfner. Átkötött egészvászon-kötésben, ex libris-szel. Ifj. Hegedűs Sándor: A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva (1917.) Jó állapotban.
15813.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ifj. Hegedűs Sándor: A pézsmaszagu ember. Bp., (1918), Singer és Wolfner. Átkötött egészvászon-kötésben, beragasztott újság-cikkel a könyvről, ex libris-szel. Ifj. Hegedűs Sándor: A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva (1918.) Jó állapotban.
15814.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jeszenszkyné T. Irén: Ahol a szívek találkoznak. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
15815.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Laczkó Márta: Diáklányok. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója elvált a könyvtesttől, a borító és a gerinc szakadozott.
15816.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A. Verley: Egy dacos kislány története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
15817.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft