1930 Minerva IX. évfolyam. Szerk.: Thienemann Tivadar. Pécs, 1930, Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája. Kissé kopottas modern félvászon kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1930 Az Est Hármaskönyve. III. A gyermek könyve. Az Est, Pesti Napló, Magyarország előfizetőinek. Bp., Az Est Lapkiadó Rt. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
Diarium 1932. A Magyar Könyvbarátok Közlönyve MDCCCCXXXII 1-2. szám. , 3-4. szám. Budapest, 1932, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 109 p.
Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.
1933 Rom. Ente nazionale industrie turistiche. Számos fekete-fehér fényképpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 36 p.