Nyomtatványok Tételek száma: 247
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1562493
12869
294
Printed Materials
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban. 1559509
12870
294
Printed Materials
1937 Magyarország tiszti cím- és névtára. XLV. évf. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. 1329397
12871
294
100
Printed Materials
1937 Időjárási jelentés Magyarországról, pp.6, 29x20cm 1543004
12872
294
Printed Materials
1937 Otto Winzer (Ballenstedt - Harz) baromfi kereskedő prospektusa, német nyelven./ 1937 Brochure of Otto Winzer (Ballenstedt - Harz) poultry merchant, in German language. 1564507
12873
294
Printed Materials
1938-1950 4 db filmmel, színházzal kapcsolatos újság(Színház és Mozi, Pergő Képek, Magyar Film) 1338695
12874
294
Printed Materials
1938 Gletschergarten in Luzern. Luzern, C. J. Bucher. Érdekes képekkel. Papírkötésben, jó állapotban, 43 p. 1560416
12875
294
Printed Materials
1938 Meghívó és tiszteletjegy Budapesten rendezett fodrászversenyre. 1474357
12876
294
Printed Materials
1938 A Globus Nyomdai Műintézet Rt. asztali naptárához tartozó papírállvány, szakadt, foltos állapotban, 34x24 cm 1559204
12877
294
Printed Materials
1938 Emlékkártya az XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus emlékére, 11x6 cm. 1562305
12878
294
Printed Materials
1939-1943 A Búvár című újság 6 db száma az V-IX. évfolyamokból 1263767
12879
294
Printed Materials
1939 A Magyar Turistaegyesület kirándulásai, pp.:23, 12x8cm 1517970
12880
294
Printed Materials
1939 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete VII. évkönyv. Szerk.: Fridrich F. Géza. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft