1957-1958 Foto IV. évf 1-8. számok, V. évf. 1-12. szám. Átkötött félvászon-kötés, teljes évfolyamok, két helyen kisebb hiánnyal (IV. évf. 104/105., V. évf. 289/290.) oldalaknál, V. évfolyamnál 135. oldalnál és a 230-233. oldalak között, pár lap hiányzik.
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
A magyar vas- és acélművek gyártmányainak jegyzéke I. kötet. Bp., 1972, Kögazdasági és Jogi Könyvkiadó. Negyedik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.