Festmények és grafikák Tételek száma: 262
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1561070
10096
294
Koszta jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, 24×18 cm 1330121
10097
294
9500
Koszta Rozália (1925-1993): Sopot (Lengyelország). Tus, papír, jelzett, kis szakadással, 42×29 1558782
10098
294
Kozma Lajos (1884-1948): A múlt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, hátulján feliratozva, 20,5×17,5 cm 1558781
10099
294
Kozma Lajos (1884-1948): A bálvány, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, hátulján feliratozva, 20,5×17,5 cm 1558780
10100
294
Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, hátulján feliratozva, 20,5×17,5 cm 1560967
10101
294
Kovács Bernadett (1988- ): Téboly VI., hidegtű, papír, jelzett, 34,5×24,5 cm 1561003
10102
294
Kovács Bernadett (1988- ): Metamorfózis II., hidegtű, papír, hátulján jelzett, 50×35 cm 1560962
10103
294
Kovács Bernadett (1988- ): Téboly I., hidegtű, papír, jelzett, 35×24,5 cm 1561500
10104
294
Kovács György (1929-2013): Erdély 1989. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 1558051
10105
294
Kónya Zoltán (1891-?): 2 db ÁFOSZ tea reklámterv, vegyes technika, papír, az egyik jelzett, különböző méretben 1558040
10106
294
Kónya Zoltán (1891-?): 3 db Bermo csokoládé reklámterv, vegyes technika, papír, az egyik jelzett, különböző méretben 1558043
10107
294
Kónya Zoltán (1891-?): Sas étcsokoládé reklámterv, vegyes technika, papír, jelzett, 10,5×18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft