Festmények és grafikák Tételek száma: 262
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1527619
10072
294
Igaly József (1905-1980): Alföld. Akvarell, papír, jelzett, 36×59 cm 1545438
10073
294
Igaly József (1905-1980): Járókelők. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm 1517544
10074
294
Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos) 1473361
10075
294
Imre István (1918-1983): Kalászok. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 38×20 cm 1561236
10076
294
Izsák József (1929-): Rózsa Sándor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×39 cm 1557038
10077
294
Jándi jelzéssel: Munkások. Pasztell, papír, 35×41 cm 1549146
10078
294
Jánossy jelzéssel: Cigány lány. Olaj, vászon, kis lyukkal,keretben, 70×50 cm 1558428
10079
294
Karászi Judit (1970-): Szentendre. Olaj, karton, jelzett, 30×21 1558273
10080
294
11000
Kass János (1927-2010): Káin. Próba nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×15 cm 1558166
10081
294
11000
Kass János (1927-2010): Mózes.Próba nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×15 cm 1561479
10082
294
Kádár jelzéssel: Zenélő pár. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 28×37 cm 1556977
10083
294
Kádár jelzéssel: Melegedők. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 27×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft