Festmények és grafikák

Tételek száma: 262

Kádár György (1912-2002): Szénabálák. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 28×39 cm
10084.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10085.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
10086.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kékediné Katona Nikolett (?-):A szemét lesütő nő. Olaj, karton, 30×20 cm
10087.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kéri László (1949- ): Kettős, olaj, vászon, jelzett, 30×24 cm
10088.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17
Kiev jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, 26×46 cm
10089.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kiss Ilona (1955-): Balatoni nyár III. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
10090.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kiss Ilona (1955-): Nyugalom II. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
10091.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10092.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Kolos László (1897-1956): Vonat II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
10093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Komlóssy R. József (?-?): Fekvő akt 1942, vegyes technika, papír, jelzett, 40,5×58 cm
10094.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kondor jelzéssel: Angyal, olaj, farost sérült, 69×46 cm
10095.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft