1792. "Ferenc Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign. I. N. Wirt F. T:3 ü., hajlott, 19. századi cserélt füllel
Hungary 1792. "Franz Silver Coin of Merit for Gallantry" Ag decoration without ribbon. Sign.: I. N. Wirt F. C:F ding, curved, replaced with 19th century ear
NMK 41.
1914-1918. "Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott Br kitüntetés, eredeti "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII" gyártói jelzésű tokban, a függesztőkarikán csillag jelzéssel és elcsúszott "MAYERS SÖHNE IN WIEN" gyártói beütéssel T:2 több zománchiba / Hungary 1914-1918. "Gold Cross of Merit with Crown, on red ribbon" gilt Br decoration in original "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII" case, with star mark and shifted "MAYERS SÖHNE IN WIEN" on the hanging ring C:XF multiple enamel error
NMK. 217.
~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal (47x24mm) T:2
Hungary ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x24mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (50mm) C:XF small patina
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- oxidáció
Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion
NMK 328
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF
NMK 418
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with modern ribbon, hallmark on edge C:AU,XF
NMK 418