1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" a Levente szervezet Zn lemez gomblyukjelvénye. Szign.: MASEFSZKY (22x31mm) T:2
Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" Zn sheet metal buttonhole badge of Hungarian Youth Paramilitary Group Levente. Sign.: MASEFSZKY (22x31mm) C:XF
1947. "Magyar Szabadság Érdemrend" ezüst fokozata Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:2 patina
Hungary 1947. "Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade" Ag decoration with ribbon, in original case C:XF patina
NMK 482.
1992. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Für Lajos honvédelmi miniszter aláírása és pecsétje T:1-,2
NMK.: 781
Amerikai Egyesült Államok DN "16. Gyalogezred" címere, zománcozott Br lapkán (28x35mm) T:2
USA ND "16th Infantry Regiment" coat of arms on enamelled Br slab (28x35mm) C:XF
Csehszlovákia 1939. "Háborús Kereszt" Br kitüntetés szalagon, eredeti tokban T:2
Czechoslovakia 1939. "War Cross" Br decoration with ribbon, in original case C:XF
Csehszlovákia ~1946. "I. Sjazd Slovenských Partizánov Bratislava - Bojom k víťazstvu, bojom k mieru (I. Szlovák Partizánok Konferenciája Pozsony - Harc a győzelemért, harc a békéért)" Br plakett eredeti tokban. Szign.: Rudolf Pribiš (1913-1984) (35x72mm) T:1,1-
Czechoslovakia ~1946. "I. Sjazd Slovenských Partizánov Bratislava - Bojom k víťazstvu, bojom k mieru (1st Congress of Slovak Partizans Bratislava - Fight to win, fight for peace)" Br plaque in original case. Sign.: Rudolf Pribiš (1913-1984) (35x72mm) C:UNC,AU
Csehszlovákia ~1970-1980. "I II Partizan. Brig. Gen. M. R. Stefanika (I. II. Partyzánské Brigády generála Milana Rastislava Štefánika)" Štefánika generális Partizán Brigádja, zománcozott fém jelvény (25,5mm) + ~1970-1980. "Partizánsky Zvazok na Slovensku - Capajev" Szlovák Partizánok Szövetsége - Csapajev zománcozott, aranyozott fém jelvény sorszámmal, "ZUKOV PRAHA 7" gyártói jelzéssel (42mm) T:2
Czechoslovakia ~1970-1980. "I II Partizan. Brig. Gen. M. R. Stefanika (I. II. Partyzánské Brigády generála Milana Rastislava Štefánika)" Partisan Brigad of general Štefánika, enamelled metal badge (25,5mm) + ~1970-1980. "Partizánsky Zvazok na Slovensku - Capajev" Slovak Association of Partisans - Chapayev enamelled, gold plated metal badge with serial, with "ZUKOV PRAHA 7" makers mark (42mm) C:XF
Német Harmadik Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt I. Osztálya" ezüstözött fém kitüntetés függőleges tűvel, "15" gyártói jelzéssel a tűn (Friedrich Orth), eredeti dísztokban T:2
German Third Reich 1939. "War Merit Cross 1st Class without swords (Kriegsverdienstkreuz 1. Klasse ohne Schwertern)" silver plated metal decoration with "15" makers mark on vertical pin (Friedrich Orth), in original case C:XF
Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (2x) (48x36mm) T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (2x) (48x36mm) C:AU,XF
Szovjetunió 1978. "60 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (32mm) + Csehszlovákia 1985. "A Szovjet Hadsereg 40. éve szabadította fel Csehszlovákiát" Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (31mm) T:2
Soviet Union 1978. "60 Years of the Armed Forces of the USSR" medal with ribbon, in original case (32mm) + Czechoslovakia 1985. "Fortieth Anniversary of the Liberation of Czechoslovakia by the Soviet Army" Br decoration with ribbon and thin ribbon, in original case (31mm) C:XF