Militária

Tételek száma: 40

31000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1890-1916. Bronz Katonai érdeméremhez tartozó tok, belül Zimbler Wien VII gyártói jelzéssel, kissé sérült állapotban Hungary ~1890-1916. Original case for the Medal for Military Merit (Signum Laudis) with Zimbler Wien VII mark inside, in damaged condition
31001.

~1890-1916. Bronz Katonai érdeméremhez tartozó tok, belül "Zimbler Wien VII" gyártói jelzéssel, kissé sérült állapotban Hungary ~1890-1916. Original case for the Medal for Military Merit (Signum Laudis) with "Zimbler Wien VII" mark inside, in damaged condition

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
1903. Ferenc József / Hadgyakorlat emlékérem aranyozott Br emlékérem. FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL MARIA-RADNA-LIPPA ŐSZI GYAKORLATOKNÁL 1903 SZEPTEMBER HÓBAN - ZUR ERINNERUNG AN DIE ANWESENHEIT Sr. MAJESTÄT DES KÖNIGS BEI DEM HERBST-MANÖVER IN MARIA-RADNA-LIPPA - SEPTEMBER 1903 (29mm) + Koncz Gyula újfalui tisztviselő számára kiállított sorszámozott, lepecsételt engedély a gyakorlaton való részvételhez + nemzetiszín szalag összefűzve T:2 (PP) Hungary 1903. Franz Josef / Military exercise Medal gilt Br medallion (29mm) + numbered, sealed legitimation about the maneuver for Gyula Koncz, officer of Újfalu + ribbon, concatenated C:XF (PP)
31002.

1903. "Ferenc József / Hadgyakorlat emlékérem" aranyozott Br emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL MARIA-RADNA-LIPPA ŐSZI GYAKORLATOKNÁL 1903 SZEPTEMBER HÓBAN - ZUR ERINNERUNG AN DIE ANWESENHEIT Sr. MAJESTÄT DES KÖNIGS BEI DEM HERBST-MANÖVER IN MARIA-RADNA-LIPPA - SEPTEMBER 1903" (29mm) + Koncz Gyula újfalui tisztviselő számára kiállított sorszámozott, lepecsételt engedély a gyakorlaton való részvételhez + nemzetiszín szalag összefűzve T:2 (PP) Hungary 1903. "Franz Josef / Military exercise Medal" gilt Br medallion (29mm) + numbered, sealed legitimation about the maneuver for Gyula Koncz, officer of Újfalu + ribbon, concatenated C:XF (PP)

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1911. Ezüst Katonai Érdemérem / Signum Laudis fehérfém kitüntetés modern mellszalaggal (32mm) T:1- Hungary 1914-1916. Silver Military Medal / Singum Laudis white metal decoration with modern ribbon (32mm) C:AU NMK 237.var
31003.

1911. "Ezüst Katonai Érdemérem / Signum Laudis" fehérfém kitüntetés modern mellszalaggal (32mm) T:1- Hungary 1914-1916. "Silver Military Medal / Singum Laudis" white metal decoration with modern ribbon (32mm) C:AU NMK 237.var

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Augusztus Cu propaganda érem füllel (27mm) T:2- ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 August Cu propaganda medal with ear (27mm) C:VF glue mark
31004.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Augusztus" Cu propaganda érem füllel (27mm) T:2- ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 August" Cu propaganda medal with ear (27mm) C:VF glue mark

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az Osztrák-Magyar Monarchia és Németország egyesült népeinek emlékére aranyozott Br győzelmi medál füllel, szalag nélkül (36mm) T:2,2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1914. Commemoration Medallion about the union of the people of the Austro-Hungarian Monarchy and Germany gold plated Br medal with ear, without ribbon (36mm) C:XF,VF edge error
31005.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az Osztrák-Magyar Monarchia és Németország egyesült népeinek emlékére" aranyozott Br győzelmi medál füllel, szalag nélkül (36mm) T:2,2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Commemoration Medallion about the union of the people of the Austro-Hungarian Monarchy and Germany" gold plated Br medal with ear, without ribbon (36mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Viribus Unitis / 305 Mörser ezüstözött fém emlékérem füllel (30mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Viribus Unitis / 305 Mörser silver plated metal commemorative medallion with ear (30mm) C:XF,VF
31006.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Viribus Unitis / 30'5 Mörser" ezüstözött fém emlékérem füllel (30mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Viribus Unitis / 30'5 Mörser" silver plated metal commemorative medallion with ear (30mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:XF NMK 295.
31007.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with not original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.
31008.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with not original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1921-1929. Lajtabánsági Emlékérem (Prónay kitüntetés), nem saját mellszalaggal, hátoldalán vésett 66 sorszámmal (35mm) T:2 karc R! Hungary 1921-1929. Commemorative Medal of Lajtabánság (Prónay decoration) with not its own ribbon, and with engraved 66 number in reverse (35mm) C:XF scratched R!
31009.

1921-1929. "Lajtabánsági Emlékérem" (Prónay kitüntetés), nem saját mellszalaggal, hátoldalán vésett "66" sorszámmal (35mm) T:2 karc R! Hungary 1921-1929. "Commemorative Medal of Lajtabánság" (Prónay decoration) with not its own ribbon, and with engraved "66" number in reverse (35mm) C:XF scratched R!

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
22
1923. III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel Br kitüntetés mellszalag nélkül, cserélt füllel, láncon T:2- enyhén hajlott, hátoldalán vésések NMK 357.
31010.

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" Br kitüntetés mellszalag nélkül, cserélt füllel, láncon T:2- enyhén hajlott, hátoldalán vésések NMK 357.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418
31011.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft