1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! /
1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok
Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched
NMK 788.,789.
Szovjetunió DN "1.,2. és 3. Osztályú Összhaderőnemi jelvény" zománcozott fém jelvények T:2,2- zománchiány
Soviet Union ND "1st, 2nd and 3rd Class Combined Arms badge" enamelled metal badges C:XF,VF enamell missing
3db-os magyar militária tétel, benne 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül, 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül, 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2-
5db-os vegyes kis militária tétel, benne 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" ezüstözött Br hamisítványa mellszalag nélkül; 1938. "Felvidéki Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-
7db-os vegyes jelvény tétel, főleg militária témában, benne szovjet jelvények; "Curtiss P-40E" fém jelvény T:2
7pcs of badges, mostly military themed with Soviet badges; "Curtiss P-40E" metal badge C:XF