Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1547609
10524
292
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Ex libris Déry Ilonka. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×6,5 cm 1547597
10525
292
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Kívánok sok boldog napot. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×9 cm 1547606
10526
292
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Ex libris Bartha Elemér. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 9,5×7,5 cm 1548843
10527
292
Ex libris - small-graphics
Erich F. Hübner (1883-1920): Ex libris Jolan Steiner. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 9×7 cm 1547574
10528
292
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex libris, Lippóczy. Rézkarc, papír, jelzett, 11×6 cm 1547583
10529
292
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex libris, Batky Jenő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 12,5×7 cm 1547580
10530
292
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex libris, Gonda György. Rézkarc, papír, jelzett, 12×7 cm 1547587
10531
292
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex libris, Lippoczy. Rézkarc, papír, jelzett, 16×6 cm 1547594
10532
292
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex libris, Születésnap. Rézkarc, papír, jelzett, 15×8 cm 1543877
10533
292
Ex libris - small-graphics
K. F. jelzéssel: Ex libris Dr. J. Blazsur, fametszet, hártyapapír, jelzett a fametszeten, 27×11 cm 1546882
10534
292
Ex libris - small-graphics
Kondor Béla (1931-1972): Tükör, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm 1546889
10535
292
Ex libris - small-graphics
Kondor Béla (1931-1972): Utcai jelenet, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft