Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1548825
10512
292
Ex libris - small-graphics
Georg Broel (1884-1940): Ex libris Hans Koch. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×10 cm 1375217
10513
292
Ex libris - small-graphics
Csiby Mihály (1922-2016): Ex libris Hegedűs Ibolya. Linó, papír, jelzett, 9,5×6 cm 1419135
10514
292
Ex libris - small-graphics
Juan Estiarte (1901-1986): Ex libris Sebatia Gasch. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×7,5 cm 1543052
10515
292
Ex libris - small-graphics
Karl Hugo Frech (1883-1945): Ex libris Wilh. Johannsen, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7,5×6 cm 1419243
10516
292
Ex libris - small-graphics
Rudolf Grobe(?-?): Ex libris Otto Holl. Klisé, papír, jelzett, 12x7 cm 1419140
10517
292
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 7×5 cm 1547784
10518
292
Ex libris - small-graphics
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Csokonai. 12 fametszet, papír, jelzés nélkül, 185. számozott példány, 12,5x6 cm 1547775
10519
292
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 3 db ex libris. Klisé, papír, jelzett, 9,5x7,5 és 11,5x8,5 cm 1547774
10520
292
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 3 db ex libris. Klisé, papír, jelzett, 10x7,5 cm 1547772
10521
292
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 4 db ex libris. Klisé, papír, jelzett, 11x8,5 cm 1542917
10522
292
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Cserkész ex libris Reisinger Jenő. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×7 cm 1542974
10523
292
Ex libris - small-graphics
Rolf von Hoerschelmann (1885-1947): Boszorkányos ex libris Walter und Margarete Vogel, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7,5×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft