Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1543712
10560
292
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944) 2 db judaika alkalmi ex librise, fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a fametszeten ill. a klisén, különböző méretben 1547340
10561
292
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): Ex libris, Dr. Illyés László. Fametszet, papír, jelzett, 7×5 cm 1427085
10562
292
Ex libris - small-graphics
Karel Votlucka (1896-?):2 db ex libris Anna Votlucka, L Hrdina. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm, (2×) 1419217
10563
292
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal(1928-2014): Ex libris Jan Gastmans. Linó, papír, jelzett, 12x7 cm 1548705
10564
292
Ex libris - small-graphics
Hubert Wilm (1887-1953): Ex libris BB. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×7 cm 1542682
10565
292
Ex libris - small-graphics
Budapest rézkarcok,egy jelzett (Vagyóczky), kettő egyforma, papír, összesen: 8 db, 9×6-9×12 cm 1419203
10566
292
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5 cm 1546253
10567
292
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Kilátás a parlamentre. Rézkarc, papír, 15x9 cm 1543704
10568
292
Ex libris - small-graphics
2 db ex libris: Nagy Sándor (1868-1950) és Kozma Lajos (1884-1948), klisé, papír, jelzettek a klisén, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft