Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 30

15489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Dr. Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1942, Szent István Társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, viseltes, foltos borítóval, hiányos, kissé sérült gerinccel.
15490.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Vegyes lexikon tétel, 3 db:  Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15491.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához. Bp., 1908, Athenaeum. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
15493.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.75
5.60
Dr. Halmos János: Mit kell tudnunk a szívről és a szívbajok megelőzéséről. Bp., 1936, Cserépfalvi. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotban.
15494.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.