Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 30

15501.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Colligatum kötet. A Munkáskönyvtár c. sorozat három kötete egybekötve. Varga Jenő: A pénz uralma a békében. 127 p. Kautsky Károly: A proletárság diktatúrája. 93 p. Lasalle Ferdinand: Munkásprogramm. 48 p. Bp., 1918-19, Népszava. Korabeli félvászonkötésben.
15502.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15503.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15504.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15505.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15506.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15507.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15508.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Dr. Horn József: A közgazdasági ismeretek könyve. Győr, 1935. Győr, Moson és Pozsony k.e.e. vármegyék közönsége, (Egyetemi Nyomda), 314 l. Nedvességtől hullámos, enyhén sérült kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával. Dr. Huszka János miniszteri osztálytanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. december 18. Dr. Horn József
15509.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15510.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,59
Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp., 1925, Athenaeum. 230 p. Kiadói papírkötésben.
15511.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15512.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft