Kelényi Béla - Renner Zsuzsanna: Indonézia művészete. Soelaeman Pringgodigdo gyűjteménye / Art of Indonesia. The Collection of Soelaeman Pringgodigdo. Bp., [1993], Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Lázár Béla: Szinyei Merse Pál. A plenair festés előfutára. Bp., Athenaeum. + Schiller Ottó: A szépség lényege és értéke. Bp., Athenaeum. Két mű egybekötve, ex librisszel, félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, szakadt lapokkal, kopottas állapotban.
Briger, Lothar: Die Miniatur. Mit zwei mehrfarbigen und fünfzehn einfarnigen Tafeln. München, Holbein-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / full linen binding
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven. Gy. Szabó Béla fametszeteivel illusztrált kiadvány, dúcon jelzett, 43x33cm
Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. /
Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.
Rolf Mäser: Altsächsische Marionetten. Aus der Puppentheatersammlung der Staatlichen Kunstsammlungen Dresden. Die Schatzkammer 31. Leipzig, 1977, Prisma-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. /
Paperbinding, in German language.
3 db képzőművészet témájú könyv: Barits Ferenc: A kényszerhelyzet művészete és a művészet kényszerhelyzete. Ungvár-Budapest, 1994. Intermix kiadó. Kiadói papírkötésben. Horváth Béla: Czigány Dezső Ady-képei. Bp., 1977. Magvető. Kiadói papírkötésben. Rabinovszki Máriusz: Művészet és válság. Bp., 1945. Dante Könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötésben, gerincénél sérült.