15329.
290. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Lázár Béla: Szinyei Merse Pál. A plenair festés előfutára. Bp., Athenaeum. + Schiller Ottó: A szépség lényege és értéke. Bp., Athenaeum. Két mű egybekötve, ex librisszel, félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, szakadt lapokkal, kopottas állapotban.