Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 102

Kovács Zsuzsa: A lakásberendezés ábécéje. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15314.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jakab István László:...hol sírjaink domborul... Erdély magyar népi építészete. Bp., 1988, Skála Reklám Stúdió. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15315.

Jakab István László:"...hol sírjaink domborul..." Erdély magyar népi építészete. Bp., 1988, Skála Reklám Stúdió. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lengyel Györgyi: Népi kézimunkák. Bp., 1978, Magyar Nők Országos Tanácsa-Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15316.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
V. N. Lazarev: A moszkvai ikonfestő iskola. Fordította Nagy Márta, és Szántó András Gábor. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15317.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
20
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:  Borsos Miklós életműve. A katalógus Salamon Nándor munkája. Győr, 1979, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.  Aknai Tamás: Rippl-Rónai. Művészet kiskönyvtára 62. Bp., 1971, Corvina. Kiadói papírkötés.  Herbert Read: A modern festészet. Fordította Gottschlig Ferenc. Bp., 1972, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15318.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire dart L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15319.
Anyagjel

Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire d'art L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Grafikus művezetők évkönyve. Szerk.: Müller Sándor. 2. évf. Bp., 1932, MMOSz Grafikus Művezetők Szakosztálya. Vászonkötésben, jó állapotban.
15320.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Diversity of Voices. ESSL Art Award Cee 2015. Bécs, 2015, Sammlung-ESSL. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Újszerű állapotban./ Paperbinding, in English language.
15321.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15322.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15323.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
15324.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1953-1999 Vegyes kiállítási katalógusok, 15 db:  Mai Festészetünk. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából. Bp., é.n., Athenaeum-ny. Molnár C. Pál. Bp., é.n., Műteremgaléria.  Mattis Teutsch János. Festmények és grafikák 1915-1925. Bp., é.n., Raiffeisen Galéria. 1953 Lucas Cranach emlékkiállítás. Bp., 1953, Országos Szépművészeti Múzeum. 1956 Szilágyi Jolán Gyűjteményes Kiállítása. Nemzeti Szalon. Bp., Egyetemi-ny., aláhúzásokkal. 1959 Erdős Géza. Békéscsaba, 1959, Békési Nyomda. 1959 A Drezdai Képtár Vendégkiállítása. Országos Szépművészeti Múzeum. Bp., 1959, Múzeumok Központi Propaganda Irodája. 1959 Sárdy Brutus festőművész kiállítása. Bp., 1959, Műcsarnok., Pátria-ny. 1961 Xantus Gyula festőművész kiállítása. Bp., 1961, Csók István Galéria, Pátria-ny. 1961 Barta Éva kerámikus és Sédy Mária textiltervező iparművészek kiállítása. Budapest, Fényes Adolf Terem. Bp., Révai-ny. 1982 Bakony-Balaton 1982. Budapest, Csontváry Terem. Bp., Képcsarnok. 1985 Nagy István Képtár. Nagy István Képtár Kiadványai 1. Szerk.: Bánszky Pál, Simon Magdolna. Baja, Türr István Múzeum. Készült 2000 példányban. 1986 Bánszky Pál: Örsi Imre. (1922-1979.) Naiv Művészek kismonográfiák 1. Kecskemét, 1986, Magyar Naiv Művészek Múzeuma. 1994 Kis legendárium a növekvő városból. Gellér B. István kiállítása. Vác, Nalors Kft.-ny. 1999 Alfred Hrdlicka. Szobrok, rajzok, festmények. Bp., 1999, Budapest Galéria.
15325.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft