Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 144

Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Negyven képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 332 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15024.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
dr. Steinen Károly: Közép-Brazília természeti népei között. A második Xingú-expedició (1887-1888) útjának vázolása és eredményei. 63 képpel, 3 térképpel. Fordította dr. Bátky Zsigmond. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15025.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gubányi Károly: Ausztrália. 116 képmelléklettel és 12 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1913], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 176 p. Kiadói dúsan egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15026.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. 101 képpel és 3 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 250 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15028.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. 67 képmelléklettel és térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 215 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15029.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. 139 képmelléklettel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, [1922], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 150 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15031.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15033.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15034.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15035.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft