15035.
289. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az Éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Budapest, é. n., Franklin-Társulat, 189+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.