Militária

Tételek száma: 33

31088.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:AU,XF  NMK 249.
31089.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU,XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalaggal + 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya peremén jelzett Ag kitüntetés, modern mellszalaggal. Szign.: Kautsch + 1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalaggal + 1940. Erdélyi Emlékérem cink kitüntetés, mellszalaggal. SZIGN.: BERÁN + 1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért ezüstözött Br kitüntetés, with modern mellszalaggal T:1--3 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with ribbon + 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with modern ribbon. Sign: Tautenhayn + 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, with hallmark on edge and modern ribbon. Sign.: Kautsch + 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge + 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon + 1940. Transylvania Medal zinc decoration with ribbon. Sign.:BERÁN + 1940. National Defence Cross gilt Br decoration with modern ribbon C:AU-F NMK. 250., 137., 302., 418., 427., 428., 442.
31090.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalaggal + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés, modern mellszalaggal. Szign.: Kautsch + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalaggal + 1940. "Erdélyi Emlékérem" cink kitüntetés, mellszalaggal. SZIGN.: BERÁN + 1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés, with modern mellszalaggal T:1--3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon + 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with modern ribbon. Sign: Tautenhayn + 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, with hallmark on edge and modern ribbon. Sign.: Kautsch + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon + 1940. "Transylvania Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.:BERÁN + 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with modern ribbon C:AU-F NMK. 250., 137., 302., 418., 427., 428., 442.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:2 ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:XF edge error NMK 249.
31091.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:2 ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF edge error NMK 249.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11
1917. 1914-1917 I. Világháborús emlékjelvény (24x28,5mm) T:2
31092.

1917. "1914-1917" I. Világháborús emlékjelvény (24x28,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
14
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya ezüstözött Br miniatűr kitüntetés, mellszalag nélkül + 	 1918. Laeso Militi - Sebesültek Érme miniatűr cink kitüntetés mellszalag nélkül. T:2- oxidáció Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class silver plated Br miniature decoration + 1918. Laeso Militi - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF
31093.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" ezüstözött Br miniatűr kitüntetés, mellszalag nélkül + 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme miniatűr cink kitüntetés mellszalag nélkül. T:2- oxidáció Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated Br miniature decoration + 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
~1920-1940. 3db szalagsáv + 2db mellszalag
31094.

Kikiáltási ár:
800 Ft
40
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel, Vitéz Dr. Végh Kálmán százados 1922 gravírozással (57x37mm) T:2 Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. and Vitéz Dr. Végh Kálmán százados 1922 engraving on reverse (57x37mm) C:XF  NMK 334.
31095.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel, "Vitéz Dr. Végh Kálmán százados 1922" gravírozással (57x37mm) T:2 Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." and "Vitéz Dr. Végh Kálmán százados 1922" engraving on reverse (57x37mm) C:XF NMK 334.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:AU,XF NMK 418
31096.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:AU,XF NMK 418

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
1935-1945. A Magyar Érdemkereszt II. osztálya - A Magyar Érdemrend középkeresztje zománcozott kitüntetés zöld nyakszalaggal, eredeti dísztokban, a kontraszem cserélt T:2 Hungary 1935-1945. Hungarian Order of Merit, Commanders Cross enamelled decoration with green neck ribbon in original case, ring replaced C:XF NMK 374.
31097.

1935-1945. "A Magyar Érdemkereszt II. osztálya - A Magyar Érdemrend középkeresztje" zománcozott kitüntetés zöld nyakszalaggal, eredeti dísztokban, a kontraszem cserélt T:2 Hungary 1935-1945. "Hungarian Order of Merit, Commander's Cross" enamelled decoration with green neck ribbon in original case, ring replaced C:XF NMK 374.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:AU,XF NMK.: 427.
31098.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:AU,XF NMK.: 427.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
1939. Magyar Érdemrend Lovagkeresztje adományozói oklevele, kitöltetlen, kifogástalan állapotban
31099.

1939. "Magyar Érdemrend Lovagkeresztje" adományozói oklevele, kitöltetlen, kifogástalan állapotban

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: